Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İslam düşmanı Trump Nobel'e aday gösterilmiş!

ABD'de Cumhuriyetçi partiden Başkan aday adayı Donald Trump, Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterilmiş.

Giriş Tarihi: 2.2.2016 12:18 Güncelleme Tarihi: 2.2.2016 12:47
İslam düşmanı Trump Nobel'e aday gösterilmiş!


Dünya kamuoyunda adını , İslam düşmanlığı ve müslümanların ABD'ye girişlerinin yasaklanmasını isteyerek duyuran Cumhuriyetçi Parti'den başkan aday adayı olan Donald Trump'un da Nobel Barış Ödülüne aday gösterildiği öğrenildi.

CLİNTON'DAN TRUMP'A: UTANÇ VERİCİ

İsveç televizyon kanalı SVT'nin haberine göre Donald Trump'un adaylığına, kendisinin "sert barış ideolojisinin, radikal islam, DAEŞ, atom ülkesi İran ve komünist Çin'e karşı caydırıcı silah olarak kullanılması" gerekçe gösterildi.

İNGİLTERE'DE TRUMP'A KARŞI 575 BİN İMZA TOPLANDI

Nobel'e aday gösterilenler Nobel Komitesi tarafından gizli tutulmakla birlikte, adayları önerenler gösterdikleri adayların ismini açıklayabiliyor. Bu yıl da Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterilenlerin bir kısmı kamuoyuna sızmıştı.

BAŞÖRTÜLÜ KADINI TRUMP'IN TOPLANTISINDAN ATTILAR

Kamoyuna sızan Nobel Barış Ödülü adayları arasında Avrupa'ya kaçan bot sığınmacılarına yaptıkları yardımlar nedeniyle Yunan Adaları da bulunuyor. Yunan Adaları 630 bin imza ile ödüle aday gösterildi. Diğer Barış Ödülü adayları arasında Edward Snowden, Papa ve Angela Merkel'de bulunuyor.

TRUMP PARİS'İ ALMANYA'NIN BAŞKENTİ ZANNETTİ

Dikkat çeken bir başka aday da Kongo'lu jinekolog Denis Mukwege. Denis Mukwege Kongo'da tecavüze uğrayan kadınları tedavi etmekteki çalışmaları ile tanınıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İslam düşmanı Trump Nobel'e aday gösterilmiş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN