Erdoğan'a hakaret edince yayından

merkezli kanalında yayınlanan Karşıt Görüş programında bu hafta ilginç anlar yaşandı. Salı günü ekrana gelen bölümde program sunucusu Faysal Kasım 'yi savunan sözde yönetim sorumlusu Şerzat 'yi Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret edince programdan .

Giriş Tarihi: 10.2.2016 17:19 Güncelleme Tarihi: 10.2.2016 18:06
Erdoğan'a hakaret edince yayından kovdu

'ın Arap dünyası tarafından en çok izlenen haber kanalı 'da bu hafta Karşıt Görüş programında yaşanan tartışma gündeme damgasını vurdu.Suriyeli Faysal Kasım'ın hazırlayıp sunduğu programın bu haftaki konusu Suriye'de yaşayan Kürtlerin durumuydu.

Programa adına yönetimin sorumlusu Şerzat ile muhaliflere destek veren Suriye'de Kürtlerin geleceği hareketi sözcüsü Jiyan Omar konuk oldu.Programda PYD yanlısı el Yezidi'nin sunucu Faysal Kasım ve diğer konuğa hakaret etmesi üzerine gerginlik yaşandı.

El Yezidi'nin program sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan sözleri tansiyonu iyice artırdı.El Yezidi'nin saygısız tavırlarına daha fazla dayanamayan Faysal Kasım ilk kez programından bir konuğunu .

Faysal Kasım'ı tarafsız olmamakla suçlayan PYD yanlısı el Yezidi'nin gitmek istiyorum demesi üzerine Faysal Kasım stüdyodan kovdu.Faysal Kasım, el Yezidi'nin gitmesinin ardından programı muhaliflere destek veren ve kendisi bir Kürt olan Jiyan Omar'la devam etti.

PYD'li hakaret edince kovuldu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'a hakaret edince yayından kovdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN