Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Reyting için hapse girdiler

ABD'de, aralarında Muhammed Ali'nin kızı Meryem'in de bulunduğu 7 masum insan, televizyon programı için hapse girip suçluların arasında yaşadı

Giriş Tarihi: 24.3.2016
Reyting için hapse girdiler

ABD'nin A&E kanalında yayımlanan "Hapiste 60 Gün" isimli TV programı, reality şovun sınırlarını zorlayarak masum 7 kişiyi bir cezaevine soktu ve mahkûm gibi yaşamalarını sağladı. 10 Mart'ta yayına giren ve 12 bölümden oluşan programda, aralarında ABD'li ünlü boksör Muhammed Ali'nin kızı Meryem'in de bulunduğu kadın ve erkeklerden oluşan 7 kişi, Indiana eyaletindeki Clark County Cezaevi'ne kendilerine verilen sahte kimliklerle girdi. Cezaevindeki sadece birkaç yetkilinin TV programından haberdar olduğu belirtilirken, kameraların nedeni mahkûmlara "Tutukluların davranışlarının kayıt altına alındığı" şeklinde açıklandı.

POLİS SANIP DÖVDÜLER!

Sahte mahkûmların programa katılmak için farklı nedenleri bulunuyor: Örneğin Meryem, sosyal hizmetler çalışanı olarak gençleri daha iyi anlamak için programa katıldığını söylüyor. Öğretmen Robert ise mahkûmların daha ağır cezalar alması gerektiğini düşünüyor. Ancak bu deneyim Robert'ın başına iş açmış. Mahkûmlar aslında bir polis olduğunu düşünüp Robert'ı dövmüş ve tecavüz etmeye yeltenmiş.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Reyting için hapse girdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN