Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'de çok çarpıcı Gülen açıklaması!

Giriş Tarihi: 31.3.2016 17:43 Güncelleme Tarihi: 31.3.2016 22:29
ABD'de çok çarpıcı Gülen açıklaması!

Amsterdam Hukuk Firması sahibi Robert Amsterdam, paralel yapı ile mücadele hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu

Türkiye'nin paralel yapıyla mücadelesine destek olan uluslararası hukuk firması Amsterdam&LLP Partners'in sahibi Robert Amsterdam, FETÖ'ye dair elde edilen çarpıcı bulguları 'de açıkladı. Amsterdam, örgütün okullar üzerinden 1 buçuk milyar dolar kazandığını ve parayı ABD'li siyasetçilere verdiğini duyurdu.

ABD'den 'Paralel Yapı' açıklaması

Türkiye'nin paralel yapıyla mücadelesine destek olan uluslararası hukuk firması Amsterdam&LLP Partners'in sahibi Robert Amsterdam, çalışmalara dair önemli bilgileri bugün ABD'de paylaştı. Amsterdam'ın çarpıcı açıklamalarından FETÖ'nün ABD'deki varlığına ilişkin çok önemli detaylar yer buldu.

ROBERT AMSTERDAM PARALEL YAPI'YI ANLATTI

İşte Amsterdam'ın araştırmalar kapsamında elde ettiği bulgular:

"TEKSAS'TA DAVA AÇACAĞIZ"

California'daki Gülen okullarının finansal üslerinin yüzde 70'i kayıt dışı. Çok okulları var ve Şubat ayında ilk davayı orada açtık, Pazartesi de Teksas'ta dava açacağız.

ROBERT AMSTERDAM: PUTİN İKİYÜZLÜ DAVRANDI

OKULLAR ÜZERİNDEN 1 BUÇUK MİLYAR DOLAR KAZANIYORLAR

Öğretmenlerden topladıkları paraları politikacılara veriyorlar. FBI incelemeye başladı. Indiana da yerel politikacıları Türkiye'ye götürdüler. 400 kişi. Birçok eyalete bunu yapıyorlar. Teksas davasında politikacılara verilen paraları belirleyeceğiz seçim öncesi
Senatörlerden biri paranın geldiği yeri öğrenince parayı iade etti.

GÜLEN'E ABD'DE 6 SUÇTAN DAVA AÇILDI

"ASKERİ ÜSSE GİRMEYE ÇALIŞIYORLAR"

Askeri üsse girmeye çalışıyorlar. Bu endişe verici bir durum ve bunu tespit ettik. Türkiye'deki yurtlarda uygulanan, 'abi sistemi'ni askeri öğrencilere yapıyorlar Burada büyümeye ve para aklamaya devam ediyorlar Plastik bir cemaattir.

PARALARI SİYASETÇİLERE VERİYORLAR

ABD kanunlarını ihlal ediyorlar. Buradaki paraların büyük bir kısmı Türkiye'ye gidiyor. FETÖ elde ettiği paraları ABD'li siyasetçilere vermektedir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD'de çok çarpıcı Gülen açıklaması!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN