Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ten 'ya tehdidi

Giriş Tarihi: 31.3.2016 02:00 Güncelleme Tarihi: 31.3.2016 06:45
DAEŞ'ten Almanya'ya saldırı tehdidi

Brüksel larının ardından sıranın 'da olduğu yönünde sözlü mesajlar gönderen , bu kez üzerinden fotoğraf paylaşarak 'yı terör eylemi yapmakla etti.

Brüksel larının ardından sıranın 'da olduğu yönünde sözlü mesajlar gönderen , bu kez üzerinden fotoğraf paylaşarak 'yı terör eylemi yapmakla etti. Paylaşılan fotoğraflarda hedefler arasında 'nın Köln/Bonn Havalimanı ve Berlin'deki Başbakanlık binası gösteriliyor.

Fotoğrafta Köln/Bonn Havalimanı alevler içerisinde görünürken, bir DAEŞ militanı havalimanının yanışını seyrediyor. Fotoğrafta not olarak "Kardeşlerinin Belçika'da yaptığını sen de yapabilirsin" ifadeleri yer alıyor. Bir diğer fotoğrafta ise Berlin'deki Başbakanlık binası alevler içerisinde gösteriliyor. DAEŞ'in sözkonusu fotoğraflarla 'daki taraftarlarına buraları bombalayın mesajı verdiği değerlendiriliyor.

SINIRDA YAKALANAN DAEŞ'LİNİN ÇUVALINDAN ÇIKANLAR ŞAŞIRTTI!

Rheinische Post (RP) gazetesinin bildirdiğine göre, internet ve sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan tehditleri ciddiye alan Alman güvenlik birimleri, tehdit üzerine önlemleri arttırdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DAEŞ'ten Almanya'ya saldırı tehdidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN