Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rus halkının derdi ekonomik !

'da yapılan bir kamuoyu araştırması, halkın en fazla endişe ettiği konunun ülkedeki ekonomik olduğunu ortaya koydu. Araştırma sonucuna göre, Rusların yüzde 28'i gelir seviyesine ilişkin, yüzde 21'i ülkedeki ekonomik kriz, yüzde 13'ü ise emeklilikle ilgili Putin'e soru yöneltmek istediklerini belirtti.

Giriş Tarihi: 13.4.2016 01:59 Güncelleme Tarihi: 13.4.2016 02:00
Rus halkının derdi ekonomik kriz!
Rus kamuoyu araştırma şirketi Levada, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in halkın sorularını yanıtlayacağı canlı yayın öncesinde, sorulara ilişkin kamuoyu araştırması yaptı.

Şirketin resmi sitesinde yayımlanan araştırma sonucunda, Rus halkının büyük çoğunluğunun birinci endişesinin ülkedeki ekonomik olduğunun belirlendiği kaydedildi.

Araştırma sonucuna göre, Rusların yüzde 28'i gelir seviyesine ilişkin, yüzde 21'i ülkedeki ekonomik kriz, yüzde 13'ü ise emeklilikle ilgili Putin'e soru yöneltmek istediklerini belirtti.

Sıralamadaki diğer soruların ise ülkedeki yolsuzluk, hükümetin faaliyetleri, eğitim ve altyapıya ilişkin olduğu kaydedildi.

Rusların sadece yüzde 4'ünün Putin'e, Suriye, Türkiye ve Ukrayna gibi uluslararası siyasete ilişkin soru sormak istedikleri belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rus halkının derdi ekonomik kriz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN