Türkiye'nin en iyi haber sitesi

saldırısının hedefi Merkel'in eşi miydi?

Giriş Tarihi: 29.4.2016 16:14 Güncelleme Tarihi: 29.4.2016 17:37
Bursa saldırısının hedefi Merkel'in eşi miydi?

'daki canlı bomba eyleminin hedefinin Başbakanı Angela Merkel’in eşi Prof. Dr. Joachim Sauer olduğu da iddia ediliyor. Sauer, canlı bombanın patladığı gün Uluslararası Kataliz Konferansı için Bursa’ya gelmişti.

HEDEF MERKEL'İN EŞİ MİYDİ?

'da yaşanan canlı bomba saldırısına dair pek çok iddia ve detay ortaya çıkmaya başladı. Canlı bombanın hedeflerinden birisinin de Başbakanı Angela Merkel'in eşi Prof. Dr. Joachim Sauer olabileceği belirtiliyor.

Nitekim Bursa Teknik Üniversitesi'nin (BTÜ) ev sahipliğinde İstanbul Üniversitesi ve Kataliz Derneği işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Kataliz Konferansı, yurt dışından da alanında öncü pek çok bilim insanını ağırlıyor.

ÖNEMLİ KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ

Petrokimya devi şirketleri de bir araya getiren kongreye başta Başbakanı Angela Merkel'in eşi Prof. Dr. Joachim Sauer olmak üzere, Prof. Dr. İr. K.P. De Jong, Prof. Dr. Ümit Özkan, Prof. Dr. Fabrizio Cavani, Dr. Volkan Değirmenci, Yrd. Doç. Dr. Alper Uzun konuşmacı olarak katıldı. 28-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenen kongrenin ana konuları arasında sürdürülebilir enerji ve alternatif yakıtlar için katalizörler, yenilenebilir kaynakların dönüşümü, hava ve su kirliliği kontrolünde kimyasal metotlar, petrol rafinasyonu ve petrokimyada yeni katalitik yaklaşımlar gibi günlük hayatı etkileyen konular ele alınıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursa saldırısının hedefi Merkel'in eşi miydi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN