Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kopyacı prensesler

Veliaht Prensi Frederik’in eşi Mary ile İngiltere Veliaht Prensi William’ın eşi Kate’in giyim ve görünümleri arasındaki benzerlik dikkat çekiyor

Giriş Tarihi: 19.5.2016
Kopyacı prensesler
İngiltere Veliaht Prensi William'ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton ile Veliaht Prensi Frederik'in eşi Prensesi Mary'nin giyim tarzları arasındaki benzerlik iki ülkenin magazin basınında büyük bir tartışma konusu oldu. 4 çocuk annesi Prenses Mary'yi, 5 yaşındaki ikizleri Vincent ve Josephine'i bisikletle gezmeye çıkardığı anda giydiği uzun kollu çizgili tişörtü ve kahverengi güneş gözlükleriyle görüldüğü fotoğraf ile 2013'te benzer bir kıyafet giyen Düşes Kate'ten ayırmak zor. İngiltere ve basını ise kendi prenseslerinin bir diğer prensesi taklit ettiğini savunarak farklı bir rekabet ortamı oluşturuyor. İki prensesin saç stili ve rengi de birbirine yakın. Günlük ve spor kıyafetlerde çizgili bluzlar, kot pantolonlar ve klasik kesimli zarif elbiseler prenseslerin favorileri arasında. Şifon ve saten kullanılmış sade kesimli elbiselerin farklı renkteki versiyonlarını hem Prenses Kate hem de Prenses Mary davetlerde ve törenlerde sıklıkla tercih ediyor. Ten rengi topuklu ayakkabılar da prenseslerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Prenseslerin tarzlarındaki benzerlik sadece birbirini kopya etmeleriyle ilgili değil. İkisinin kıyafetlerini diktirdiği modacılardan bazıları aynı. Channel'in Direktörü Karl Lagerfeld bu benzerlik nedeniyle iki kadına "kraliyet kız kardeşleri" adını takmıştı.

İKİSİ DE KRALİYET AİLESİNİN DIŞINDAN
Kraliyet ailesine mensup iki kadının tarzlarındaki benzerlik farklı yorumlara neden oluyor. Her iki prenses de kraliyet ailesinin dışında dünyaya gelmişti. Mary Donaldson ismiyle Tazmanya'da dünyaya gelen Danimarka Prensesi, Danimarka Veliaht Prensi Frederik ile 2000'de Avustralya'da düzenlenen olimpiyat oyunları sırasında Sydney'deki bir barda tanışmıştı. Prenses o zamanlar reklam ajansı yöneticisi olarak çalışıyordu. Çift 2004'te dünya evine girmişti. Düşes Kate ise Prens William ile okul yıllarında tanışmış ve 2011'de evlenmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kopyacı prensesler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN