Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Takım arkadaşlarına ettiler

ABD'de lise öğrencisi 16, 17 ve 18 yaşındaki 3 öğrenci siyahi bir takım arkadaşlarına etti. Korkunç olay ırkçılığın gençler arasında ne boyutlarda olduğunu bir kez daha gösterdi.

Giriş Tarihi: 26.5.2016 14:57
Takım arkadaşlarına tecavüz ettiler

18 yaşındaki John Howard, 17 yaşındaki Tanner Ward ve ismi açıklanmayan 16 yaşındaki 3 zanlı Amerikan futbol takımından siyahi bir arkadaşlarına önce etti, daha sonra çıplak bir şekilde takım otobüsüne bindirdirip ırkıçı Ku Klux Klan'ın marşını söylettiler. Idoha eyaletinde yaşanan olayda 3 genç zihinsel olarak engelli olduğu belirtilen siyahi takım arakadaşlarına bir cisimle defalarca tecavüz etti.

Dietrich Lisesi'nde soyunma odasında gerçekleşen korkunç olayın ardından konuşan siyahi genç "Bağırdım ama kimse yoktu. Tamamen alt üst olmuş durumdayım. hayatımda böyle bir acı böyle korkunç bşr olay yaşlamadım. Olay sırasında sürekli kahkaha atıyorlardı" dedi.

Kimliği açıklanmayan siyahi gencin küçük yaşta bir aşle tarından evlatlık edinildiği, yaşadığı yerde ise sürekli ırkçı eylemlere maruz kaldığı belirtiliyor. Gencin ailesi Dietrich Lisesi'ne 10 milyon dolarlık bir tazminat davası açtı.

3 zanlının yargılanma sürecine de geçildi. Mahkemede ağlayan tecavüzcüler, hakimden af diledi. Henüz nihai karar verilmemekle birlikte zanlıların çok ağır bir ceza alması bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Takım arkadaşlarına tecavüz ettiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN