Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Netanyahu: ile uzlaşma çok yakın

Başbakanı Netanyahu, ile ilişkilerin normalleştirilmesi için yapılan görüşmelerde anlaşmanın çok yakın olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 31.5.2016 09:41 Güncelleme Tarihi: 31.5.2016 11:06
Netanyahu: Türkiye ile uzlaşma çok yakın

Haaretz'in haberine göre, dün ABD Kongresi'nden bir heyeti Kudüs'te kabul eden Netanyahu, toplantı boyunca uzlaşmanın çok yakın olduğunu üç kez tekrarladı.

İSRAİL TÜRKİYE'Yİ SEÇTİ! 4 MİLYAR DOLAR GELECEK

10 YIL ÖNCESİNE DÖNMESİNİ BEKLEMİYORUZ

Aynı habere göre Başbakanı, Ankara ile ilişkilerin 10 yıl önceki düzeyine dönmesini beklememekle beraber, normalleşmenin iki ülkenin bir dizi bölgesel çıkarlarının gelişmesine önemli katkı sağlayacağını kaydetti.

TÜRKİYE-İSRAİL ANLAŞMASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

TEK SIKINTI HAMAS'IN İSTANBUL BÜROSU

Haaretz'in İsrailli bir üst düzey yetkiliye dayandırdığı haberde, iki ülke heyetleri arasındaki görüşmelerde tek sıkıntının, İsrail'in kapatılmasını istediği İstanbul'daki Hamas temsilciliği konusunda varılan uzlaşının nasıl kağıda döküleceğine dair yaşandığı belirtildi.

GÖRÜŞME ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA

Birkaç hafta önce yapılması beklenen heyetler arası kritik görüşmenin Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun istifasıyla ertelendiğini belirten gazete, söz konusu kritik görüşmenin önümüzdeki hafta içinde bir Avrupa ülkesinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Netanyahu: Türkiye ile uzlaşma çok yakın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN