Avcısı için ifade!

Giriş Tarihi: 19.6.2016
Para Avcısı için ifade!

Leonardo Di Caprio rol aldığı ‘ Avcısı’ filmindeki Nicky Koskof karakteri için açılan 50 milyon dolarlık tazminat davasında ifade verecek

Türkiye'de ' Avcısı' adıyla vizyona giren 2013 yapımı "The Wolf of Wall Street" filmi hakkında ABD'li banker Andrew Greene'in açtığı davada, başrol oyuncusu 'nun da ifadesine başvurulmasına karar verildi. Greene, filmin gösterime girmesinden sonra mahkemeye yaptığı başvuruda, DiCaprio'nun canlandırdığı Jordan Belfort karakterinin filmdeki en yakın dostu 'Nicky Koskof'un tamamen kendi yaşamından esinlendiğini, filmde de Koskof'un oldukça kötü biçimde betimlendiğini belirtmişti.

"HAYALİ KARAKTER"
Daha önce filmin yönetmeni Martin Scorsese'in de ifade verdiği davada, şimdi de DiCaprio'nun ifadesine başvurulacak. DiCaprio'ya, Greene'in iddialarının gerçeği yansıtıp yansıtmadığı, filmin yapım aşamasında böyle bir düşüncenin gündeme gelip gelmediği sorulacak. Yapımcı mount Pictures ise konuyla ilgili açıklamasında, Koskof karakterinin hayali olduğunu belirterek, "Nicky'nin Andrew Greene'den esinlenmiş olduğu iddiasının hiçbir mantıklı dayanağı yoktur" dedi. En iyi yönetmen dalında Oscar'a da aday gösterilen filmi mahkemeye veren banker Andrew Greene, yapımcı şirketten 50 milyon dolar maddi ve manevi tazminat talep ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Para Avcısı için ifade!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN