Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İngiliz ordusunda skandal! 7 1 kadın...

İngiliz ordusuna mensup 7 in kışla içerisinde bir kadınla birlikte olduğu, bunu kaydettiği ve kadına da darp uyguladığı iddia edildi.

Giriş Tarihi: 13.7.2016 16:16 Güncelleme Tarihi: 13.7.2016 16:20
İngiliz ordusunda skandal! 7 asker 1 kadın...

İngiliz ordusunda seks skandalı! basınında yer alan haberlere göre, İngiliz ordusuna mensup 7 , bir kadınla birlikte olurken genç kadına şiddet uyguladı ve o anları da kameraya kaydetti.

KIŞLANIN İÇİNDE 7 ASKER VE 1 KADIN

Basında çıkan haberlere göre olay şöyle gelişti; 20 yaşındaki genç kadın internet üzerinden tanıştığı bir askerle birlikte olmak üzere anlaştı. Kadın, askerin iki arkadaşıyla daha birlikte olabileceğini söyledi ve gizlice kışlaya alındı! Bunun ardından ilk görüştüğü asker tarafından zorla bir odaya kapatılan kadın bir anda etrafını saran 7 askeri görünce ne yapacağını şaşırdı.

HEM VİDEOYA KAYIT HEM DARP

Askerlere karşı koyamayan genç kadın, 7 askerin kendisiyle birlikte olduğunu ve bunları da kameraya kaydedildiğini söyledi. Hatta askerlerden birisinin, sebebini anlamadığı bir şekilde gaz maskesi taktığını da sözlerine ekledi. Yaşadıklarından sonra şikayette bulunan kadın, "Bir onbaşı çıplak bedenime sopayla vurdu. Gözyaşlarıma engel olamadım" diyerek söz konusu olay da darp fiilinin de işlendiğine dikkat çekti.

Mahkemede video görüntüleri yayınlandığı sırada genç kadın gözyaşları içinde salondan ayrılmak zorunda kaldı.

AVUKATTAN İLGİNÇ SAVUNMA: "NORMAL"

Öte yandan onbaşı ve askerler mahkeme tarafından aklanırken, onbaşının avukatı yaşanan 'sopayla vurma' olayını şu şekilde değerlendirdi: "Malum olay sırasında yaşananlara dahil." İngiliz ordusu ise yaptığı açıklamada, her mensubunun yüksek değer yargılarına bağlı kalması gerektiğini ve yapılan soruşturma sonucunda ihraca varacak cezalar verilebileceğini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İngiliz ordusunda skandal! 7 asker 1 kadın...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN