Başbakan bayıldı

Giriş Tarihi: 23.8.2016
Başbakan bayıldı

Başbakanı Lee Hsien Loong, ülkesinin 51’ kuruluş yıldönümü için kamera karşısına geçti. Canlı yayın sırasında titreme nöbetine tutulan Başbakan baygınlık geçirdi

Başbakanı Lee Hsien Loong, ülkesinin 51' kuruluş yıl dönümü etkinlikleri nedeniyle yaptığı bir konuşma esnasında, canlı yayında fenalık geçirerek sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi. 2004'ten beri başbakanlık koltuğunda olan Loong, seyircilerin gözleri önünde titreme nöbetine girdi. Loong, tam düşecekken kameralar seyircileri çekmeye başladı. Sahnedeki korumaları Loong'u ayakta tuttu. Sahne arkasına giderek ilk müdahalesi yapılan Loong, bir saat yirmi dakika sonra kürsüye döndü. "Beni beklediğiniz için hepinize teşekkür ederim. Sanırım hepinizi korkuttum" diyen Loong, durumunun iyi olduğunu söyledi.

İKİ KEZ KANSERİ ATLATTI
1982 yılında kan kanserine yakalanan, geçen yıl da olan Loong, her iki hastalığı da yenmeyi başarmıştı. Loong'un son sendelemesi ise akıllara ilk olarak bu kanserlerden birinin nüksetmiş olabileceği ihtimalini getirdi. Sosyal medyada çıkan spekülasyonların ardından Loong'un sosyal medya hesabından "Başbakanımız konuşma esnasında rahatsızlanmıştır. Sağlık durumunda ciddi endişe yaratacak bir hastalık söz konusu değildir" açıklaması yapıldı. Başbakanın, istirahat edebilmek için bir haftalık izin aldığı açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan bayıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN