Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çeçen kızının servet gelinliği

Çeçen işadamı Bazhaeva’nın kızı Elina ’daki peri masalı gibi düğününde bir milyon liralık gelinlik giydi Bazhaeva’nın Züheyr Murad imzalı gelinliği göz kamaştırdı.

Giriş Tarihi: 30.9.2016
Çeçen kızının servet gelinliği

Çeçen işadamı Bazhaeva'nın 21 yaşındaki kızı Elina Bazhaeva, 'da masal gibi bir düğünle evlendi. Kendisi gibi Çeçen olan Bekr Ali Han Mamakaev ile evlenen Bazhaeva düğünde Lübnanlı tasarımcı Züheyr Murad imzalı 240 bin sterlin (950 bin lira) değerindeki gelinlik giydi.

Şubat ayında tanışan çiftin, nisanda kararı aldığı belirtilirken, düğün için mekân olarak Monte Carlo'nun en gösterişli restoranı Le Louis XV seçildi.

5 MİLYON DOLARLIK DÜĞÜN!

Çeçen adetlerinin aksine oldukça az sayıda, sadece 100 misafir düğüne katılırken, geleneklere uygun olarak gelinin babası Musa Bazhaeva ve annesi Louisa düğüne katılmadı. Masrafları erkek tarafınca karşılanan düğüne, evden kız çıkmasının üzüntüsü nedeniyle kız tarafının katılmadığı belirtildi. Eğitimini Londra'da tamamlayan ve 6 dil konuşan 25 yaşındaki damat Ali Han'ın Dorchester Finans Grubu ve Alima Cosmetics'in başkanı olduğu, babasına ait bazı şirketlerde de hisselerinin bulunduğu biliniyor. Gelin Elina'nın babası Musa Bazhaeva'nın ise OJSC Alliance Gr oup isimli şirketin başkanı olduğu belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çeçen kızının servet gelinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN