Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocukları terapistle görecek

ile , çocukların velayeti için geçici olarak anlaştı. 6 çocuğun velayeti 3 hafta Jolie’de. Alkol ve uyuşturucu testi yapılacak Pitt’e, çocuklarla görüşürken terapist eşlik edecek

Giriş Tarihi: 2.10.2016
Çocukları terapistle görecek
Dünyanın en ünlü çiftlerinden ile 'in sürpriz boşanma kararlarının yankıları sürüyor. 41 yaşındaki Jolie ile 52 yaşındaki Pitt'in sonunda çocuklarının velayeti ve diğer birçok konuda geçici bir anlaşmaya vardığı açıklandı. Buna göre çiftin Maddox (15), Pax (12), Zahara (11), Shiloh (10) ve ikizleri Knox ile Vivienne'nin (8) velayetleri annelerinde kalacak. Ancak anlaşmanın geçici olmasından dolayı Jolie, 6 çocuğun velayetini sadece 3 hafta boyunca elinde tutacak. Bu sürede Pitt'in çocuklarıyla görüşmesine izin verilecek. Söz konusu görüşmeye bir de terapist eşlik edecek. Daha önce Pitt'in çocuklara fiziksel şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Anlaşma kapsamında Pitt'in ayrıca gönüllü olarak alkol ve uyuşturucu testine tabi tutulacağı öğrenildi.

TESTLER NEGATİF ÇIKTI
sitesi TMZ'deki haberde Pitt'in halihazırda alkol ve uyuşturucu için idrar örneği verdiği ve negatif çıktığı belirtildi. İkilinin boşanma süreçlerinin mahkemede uzamasını engellemek için gönüllü olarak anlaşmaya vardığı bildirildi. Ünlü çiftin, çocuklarının bu süreçten olumsuz etkilenmemesi için böyle bir karar aldığı vurgulandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocukları terapistle görecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN