Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ 'da adeta üs kuruyor

FETÖ elebaşı Gülen’i iade etmeyen ABD'nin  örgüte yeni bir ihanet üssü kurması için ’da bulunan 200 dönümlük arazi sattığı iddia edildi. Dev bir kampusun yapılacağı arazide ’den kaçan FETÖ’cüler burada barınacak.

Giriş Tarihi: 24.10.2016 10:22 Güncelleme Tarihi: 24.10.2016 11:25
FETÖ Washington'da adeta üs kuruyor

BD hükümetinden, yaklaşık 200 dönümlük bir arazi satın alan FETÖ üyeleri, buraya üs kurmayı planlıyor.

KAÇANLAR BURADA YAŞAYACAK

'da Amerika'nın en büyük havaalanlarından Dulles International Airport'a oldukça yakın olan bu devasa alanın projesinin detayları FETÖ'nün 'den kaçan ihanet şebekesine bir üs kurmak istediğinin ipuçlarını veriyor. Projede önceliğin konaklama tesisinin inşasına verildiği görülüyor. Nedeni ise, terör suçundan arananların 'den kaçarak FETÖ'nün Amerika'daki evlerine yerleşmesi. 6 kişilik bir evde 20 kişi alıyor. Proje gerçekleştiğinde bu isimler, bu tesiste konaklamaya başlayacak.

‘RÜYADA GÖRDÜM HİLLARY CLİNTON BİZİ KURTARACAK’

9 DÖNÜMLÜK HAYALET TESİS

Projede dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise 9 dönümlük bir arazinin özel alan olarak belirlenmiş olması. Projede, bu alana dair hiçbir detay yer almazken, FETÖ'nün bu alanı; din tüccarlığı, şantaj gibi çeşitli yollarla elde edilen gelirleri aklama, gayri resmi para transferi, rüşvet için gizli bir bölüm olarak kullanacak. Amaç, ABD'nin para trafiğine girmemek ve iz bırakmamak. Ayrıca, daha önce, FETÖ'nün Washington'daki sivil toplum kuruluşları aracılığı ile yaptığı tüm lobicilik faaliyetleri de, bu tesiste yapılacağı öğrenildi.

KAPALI DEVRE YAŞAM

Her yaştan öğrencinin gidip eğitim alabilmesi ve konaklayabilmesi için de bir alan ve üniversite inşa edilmesi planlanan projede, tüm iletişim araçları kontrol altına alınacak. Sadece, üs yönetiminin izin verdiği yayınlar okunacak, izlenecek ve dinlenecek. İnternet kullanımı ise, yetkililerin kullanımı dışında yasaklanacak. Tesis, adeta, bir 'beyin yıkama merkezi' olarak kullanılacak.

GİZLİ TANIK: FETÖ İMAMLARI PKK İLE GÖRÜŞÜYORDU

AÇILIŞI HILLARY CLINTON YAPACAK

Başkan olması için tüm maddi imkanlarını Hillary Clinton'ın seçim kampanyasına aktaran FETÖ ihanet üssünün açılışı için de planını çoktan yapmış. Tesisi terörist elebaşı Gülen ve Clinton ile açmayı planlıyor. (Akşam)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ Washington'da adeta üs kuruyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN