Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnstagram uğruna canından olacaktı

19 yaşındaki , İnstagram’da paylaşmak için Bahamalar’da poz verirken ölüyordu. Bir köpekbalığı, sırtüstü yüzen Zarutskie’nin kolunu ısırdı

Giriş Tarihi: 13.7.2018
İnstagram uğruna canından olacaktı
Bahama Adaları'nda Instagram'daki hesabı için denizde köpek balıklarıyla poz veren Katarina Zarutskie, büyük bir tehlikenin kıyısından döndü. Bir köpekbalığı denizde sırtüstü yüzerek poz veren Zarutskie'nin kolunu ısırdı. 19 yaşındaki kadın kolundaki acı nedeniyle bir anda sıçrayarak olduğu yerden uzaklaştı. BBC'ye konuşan Zarutskie, "Dişlerini koluma geçirdi. Birkaç saniye suyun altına çekildim ve ardından bileğimi köpekbalığının ağzından çekerek yüzebildiğim kadar hızlı yüzdüm" diyerek korku dolu anı anlattı.
Miami Üniversitesi'nde hemşirelik okuyan Zarutskie'nin koluna dikiş atılmak zorunda kalındı.
Zarutzkie popüler olmak uğruna kolunu kaybedebilir hatta canından olabilirdi. Ancak çekime katılan Jessica Spitz ve Jareen Imaam NBC gazetesine olay hakkında yaptığı açıklamada köpekbalıklarıyla yüzmenin "eğlenceli ve güvenli" bir aktivite" olduğunu savundu. Zarutski'nin kolunda diş izleri ise kadının enfeksiyon kapma riskini artırdığından antibiyotik tedavisine başlatıldı. Kadın, başına gelen ölümcül olabilecek bu tehlikeli olaya rağmen köpekbalıklarıyla yüzüp yüzmeyeceği sorusunu "Suya sırtüstü yatmazdım ama yine de o suya girerdim" diye cevapladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnstagram uğruna canından olacaktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN