Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika haberi: çöktü mü? Instagram, Facebook ve Whatsapp'a neden girilmiyor? İşte detaylar

Son dakika haberi... Mobil ve Web uygulamalarında son yılların en önemli mesajlaşma uygulaması 'a girenler öğle saatlerinde büyük bir şoka uğradı. Whatsapp'ta an itibariyle gönderilen mesajlar iletilmiyor. Yaşanan bu sorunun üzerine kullanıcılar Whatsapp çöktü mü? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Öte yandan önde gelen sosyal paylaşım platformları olan Instagram, Twitter ve Facebook'a da erişilemiyor. Kullanıcılar, Whatsapp'a giremiyorum diyerek problem yaşadıklarını belirttiler. WhatsApp web ve WhatsApp mobilde çöktü bilgisi gelen WhatsApp'ın son durumu ne? İşte Instagram, Whatsapp, Twitter ve Facebook erişim problemi ile ilgili detaylar...

Giriş Tarihi: 14.4.2019 15:48 Güncelleme Tarihi: 14.4.2019 16:09
Son dakika haberi: Whatsapp çöktü mü? Instagram, Facebook ve Whatsapp'a neden girilmiyor? İşte detaylar

Whatsapp kullanıcıları bugün öğlen saatleri itibariyle uygulamaya girdiğinde mesajlarının iletilmediğini farketti. Mesajlaşma programı Whatsapp'ın yanı sıra Twitter, Instagram ve Facebook'ta da erişim sorunu yaşanıyor. Kullanıcılar "Whatsapp çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Whatsapp başta olmak üzere sosyal paylaşım platformları Facebook, Twitter ve Instagram'a erişim probleminin nedeni ne?

EN UZUN SÜREN WHATSAPP ERİŞİM SORUNU

Whatsapp'ta an itibariyle gönderilen mesajlar iletilmiyor. Yaşanan bu sorunun üzerine kullanıcılar Whatsapp çöktü mü? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Öte yandan önde gelen sosyal paylaşım platformları olan Instagram, Twitter ve Facebook'a da erişilemiyor. Bu platformların kullanıcıları Whatsapp, Twitter, Facebook ve Instagram çöktü mü? sorusunun cevabını ve bu problemin dünya genlinde mi yoksa sadece belirli bölgelerde mi yaşandığını merak ediyor. Şu anki Whatsapp erişim sorunu, uygulamanın tarihindeki en uzun erişim problemi olarak kayda geçti.

İşte sorun ile ilgili detaylar...

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika haberi: Whatsapp çöktü mü? Instagram, Facebook ve Whatsapp'a neden girilmiyor? İşte detaylar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN