Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Angela 'in ikinci testi de sonuçlandı! Merkel üçüncü testi istiyor...

Gelen haberine göre; Şansölyesi Angela 'in ikinci testi de negatif çıktı. Merkel, çıkan sonuca iknba olmazken, karantinayı sürdürüyor. Almanya Başbakanı'nın 3'üncü kez yaptıracağı belirtiliyor.Kendisine geçen cuma günü aşı yapan doktora teşhisi konması üzerine Merkel, pazar günü evde karantinaya girmişti.

Giriş Tarihi: 26.3.2020 10:30 Güncelleme Tarihi: 26.3.2020 10:42 ABONE OL
Angela Merkel'in ikinci corona virüsü testi de sonuçlandı! Merkel üçüncü testi istiyor...

Angela Merkel'in koronavirüs test sonuçları belli oldu. İlk testi negatif çıkan Merkel'in ikinci testi de negatif çıktı. Alman Şansölye ikna olmazken üçüncü testi yaptırma kararı aldı. Merkel 1 haftadır evden çalışıyor ve karantina uyguluyor.

MERKEL RİSK GRUBUNDA

Koronavirüs tüm dünyayı kasıp kavururken, her yaş grubunu tehdit etse de, asıl risk grubu 65 yaş ve üzeri olarak biliniyor. Ayrıca kronik rahatsızlığı bulunanlar da hastalıktan en çok etkilenenler arasında. Alman Şansölye Merkel 65 yaşında. Merkel, salgının risk grubunda bulunuyor. Merkel'in daha önce kronik hastalıklarına dair haberler dünya basınında yer almıştı.

ALMANYA'DA KORONAVİRÜS BİLANÇOSU

Almanya koronavirüs ile mücadelesini sürdürüyor. Ülkede vaka sayısı giderek artsa da ölüm sayısı sınırlandırılmış durumda. 37 bin vaka olan Almanya'da 206 kişi hayatını kaybetti. Ölüm oranı 0,29'la sınırlı kaldı ve dünyadaki en düşük oran oldu.

DÜNYACA DOKTOR MEHMET ÖZ AÇIKLADI! CORONA VİRÜS SALGININDAN KORUNMANIN 8 YOLU... RESMEN DUYURDULAR! AVRUPA İÇİN KRİTİK TARİH VE UYARI BU BESİNLER CORONA VİRÜSE KARŞI BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEDE ÖNEMLİ ROL OYNUYOR!

ARKADAŞINA GÖNDER
Angela Merkel'in ikinci corona virüsü testi de sonuçlandı! Merkel üçüncü testi istiyor...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA