Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan corona virüsü açıklaması: 300 bin koli gıda dağıtılacak...

İstanbul Valisi canlı yayında corona virüsü ile ilgili açıklamalarında bulundu. Yerlikaya, 65 yaş üstü 50 bin aileye 300 bin gıda kolisi ulaştırılacağını açıkladı. Vali Yerlikaya, tedbirlere riayet edilmesine dikkat çekerken, hizmetlerin süreceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 27.3.2020 10:31 Güncelleme Tarihi: 27.3.2020 11:50 ABONE OL
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan son dakika corona virüsü açıklaması: 300 bin koli gıda dağıtılacak...

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya önemli açıklamalarda bulundu. Yerlikaya yaptığı değerlendirmede, "39 bin 614 vatandaşın çağrısına cevap verildi. İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde devletimizin şevkat elinin en hızlı şekilde vatandaşlarımıza ulaşması için gösterilen gayretten dolayı çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." dedi

Yerlikaya, 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapılacağını ifade ederken, 300 bin kolinin dağıtımını Getir firmasının yapacağını söyledi.

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan corona virüsü açıklaması: 300 bin koli gıda dağıtılacak...

"300 BİN KOLİ GIDA KOLİSİ DAĞITILACAK"

Vali Yerlikaya'nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Önümüzdeki kritik günlerde hastalığın yayılmasını engellemek için Bilim Kurulumuzun tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmeleri, evlerinde kalmaları İstanbullulardan ricamızdır.

Yayılımı engellemek için azami hassasiyet gösterelim. 39 bin 614 vatandaşın çağrısına cevap verildi. İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde devletimizin şevkat elinin en hızlı şekilde vatandaşlarımıza ulaşması için gösterilen gayretten dolayı çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

65 yaş üstü maddi durumu iyi olmayan 50 bin vatandaşımıza gıda 300 bin gıda kolisi ulaştıracağız. Pazartesi günü başlıyoruz. Dağıtımı Getir firması ücretsiz olarak yapacak.

CORONA VİRÜSÜ İLE İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR… EVDE CUMA NAMAZI KILINIR MI? DİYANET İŞLERİ AÇIKLADI! CUMA NAMAZI NASIL KILINIR? VİRÜSLERE KARŞI ANTİBİYOKTİKTEN DAHA ETKİLİ KARIŞIM!

ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan son dakika corona virüsü açıklaması: 300 bin koli gıda dağıtılacak...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA