Mali Müşavir İnan Milletvekilli Aday Adaylığı Müracaatı Yaptı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 17:28
Mali Müşavir İnan Milletvekilli Aday Adaylığı Müracaatı Yaptı
li Mali Müşavir Cihat İnan, AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için müracaat yaptı. İnan “Yeni Türkiye yolunda bu kutlu yürüyüşte yer alabilmek ülkem ve memleketime katkıda bulunabilmek adına aday adayı oluyorum” dedi.
AK Parti Düzce il Başkanlığında düzenlenen törende konuşan milletvekili aday adayı Cihat İnan, Siyasi liderlik bu günü olduğu kadar geleceği de doğru ve isabetli okumayı, çıkması muhtemel krizleri önceden görmeyi, bunların çözümü için öneri ve fikirler sunmayı gerektirir. Türkiye Devletinin politikası uzun yıllar boyunca gündem oluşturma yerine maalesef ki başka aktörlerin oluşturduğu gündemleri takip etme, bağımsız bir duruş sergileme yerine müttefiklik adı altında ülke çıkarları ile örtüşmeyen hatta zaman zaman çelişen seçeneklerin peşine takılma talihsizliği yaşamıştır. AK Parti dönemi Türkiye’nin politikasında yeni bir duruşun sergilendiği bölgesel ve küresel bir güç olarak algılandığı, istikrar, barış ve işbirliği arayışlarında önemli bir merkeze dönüştüğü dönem olarak tarihe geçmektedir. İç ve dış siyasetin iç içe geçtiği günümüzde iç politikalarda istikrar sağlanmadan vizyon sahibi bir dış politikanın oluşturulması ve sürdürülmesi mümkün değildir. İşte Türkiye AK Parti ile 2002 yılından bu yana onu uluslar arası arenada düzen kurucu merkez bir ülke konumuna taşıyacak istikrarı yakalamış ve bunu sürdürme başarısı göstermiştir. Bundan dolayıdır ki Yeni Türkiye yolunda bu kutlu yürüyüşte yer alabilmek ülkem ve memleketime katkıda bulunabilmek adına aday adayı oluyorum” diye konuştu.
Açıklamanın ardından AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’de aday adayı olan Cihat İnan’a aday adaylığı için teşekkür ederek başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mali Müşavir İnan Milletvekilli Aday Adaylığı Müracaatı Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN