Sarıoğlu’ndan Teşkilatlara Ziyaret

Giriş Tarihi: 19.2.2015 12:19
Sarıoğlu’ndan Teşkilatlara Ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Esvet Sarıoğlu, teşkilat ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Sarıoğlu Dün de sırasıyla Gümüşova, Cumayeri ve Gölyaka ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek destek istedi.
AK Parti’nin iddialı aday adayları arasında yer alan AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Esvet Sarıoğlu seçim çalışmaları kapsamında dün de Gümüşova, Cumayeri ve Gölyaka ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Gittiği her yerde büyük ilgi ile karşılanan Sarıoğlu ilk ziyaretini Gümüşova ilçe teşkilatına gerçekleştirdi.
İlçe Başkanı Necmi Kurt ve teşkilat üyeleri tarafından karşılanan Sarıoğlu, seçilmesi durumunda Düzce ve Gümüşova için yapacağı çalışmaları anlattı. Sarıoğlu’na çıktı yolda başarılar dileyen ilçe başkanı Necmi Kurt ise, milletvekili olması durumunda Sarıoğlu’ndan ilk olarak Gümüşova Belediyesi’nin borçlarının ödenmesi konusunda destek ve çalışma yapılmasını beklediğini söyledi.
Sarıoğlu Gümüşova’nın ardından Cumayeri ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Musa Birdal, İl Genel Meclisi Üyeleri Kazım Sağlam ve Şaban Arslan’ın da katıldığı ziyarette Sarıoğlu Cumayeri teşkilat üyelerinden de aday adaylığı sürecinde destek istedi. Seçilmem halinde tek bir amacım olacak oda yaşadığım şehir olan Düzce’ye hizmet etmek istiyorum diyen Sarıoğlu, inşallah Cumayeri ilçemizin de sorunlarını hep birlikte istişare halinde çözüme kavuşturacağız. Asla teşkilatlardan kopuk bir milletvekili olmayacağım diye konuştu.
Sarıoğlu teşkilat ziyaretleri kapsamında son olarak Gölyaka ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Necmi Kap ve teşkilat üyeleri tarafından karşılanan Sarıoğlu Gölyaka ziyaretinde de destek talebini yineledi. Teşkilat üyelerinin nasıl bir milletvekili olacaksınız sorusunda Gölyaka’ya sadece 17 Ağustos törenlerinde gelen bir milletvekili olmayacağım diyerek cevaplayan Sarıoğlu, inşallah her zaman istişare halinde olacağız. Size bir telefon kadar yakın olacağım. Bana ulaşamayan hiçbir teşkilat mensubu olmayacak. Artık Yeni Türkiye’de inşallah Yeni Düzce’mize de yeni Milletvekillerimizle güzel hizmetler getireceğiz diye konuştu.
İlçe Başkanı Necmi Kap da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu sefer aday adaylarımızın bir çoğu genç. Siz de öylesiniz biz Gölyaka olarak gençlerimizden çok şey bekliyoruz bilesiniz diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıoğlu’ndan Teşkilatlara Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN