Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşir Derneğinden İhtiyaç Sahiplerine Yardım

Giriş Tarihi: 20.2.2015 11:18
Beşir Derneğinden İhtiyaç Sahiplerine Yardım
Beşir Derneği Gönüllüleri kar ve soğuğun etkilerini daha çok hisseden ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak ellerin uzanmasına vesile olmaya devam ediyoruz.
Karaca Mahallesi ve Aydınpınar Mahallesinde 5 aileye yardımseverlerin destekleri ile ulaşıldı. İhtiyaç sahibi oldukları daha önce yapılan sosyal inceleme sonucu belirlenen ailelere suyu kesik olan ailenin suyunun açılması, kömür ve kabuk yardımı ile birlikte kuru gıda yardımında bulunuldu.
Beşir Derneği Basın yayın sorumlusu Ahmet Özdemir “Daha çok ailenin yardım çağrısına ve taleplerine cevap verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da inşallah devam edeceğiz. Bilindiği Üzere Beşir Derneği olarak Türkiye’miz başta olmak üzere bir çok ülkede yardım faaliyetlerimiz devam etmekte. Yerel anlamda yakın çevrelerimize yapacağımız yardımlarımız için daha çok katkıya ve sesimizin yükselmesine ihtiyacımız var. Sesimizin daha iyi duyulur olması ve yardımların artması için Siz Değerli Basın Mensuplarımızın da imkanlarını azami derecede
kullanacağından kuşkumuz yok. Bu insaniyet namına yapılan iyilik hareketinde bizlerle birlikte hareket ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşir Derneğinden İhtiyaç Sahiplerine Yardım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN