Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meclis Mart Ayı İkinci Birleşimini Gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 6.3.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:44
Meclis Mart Ayı İkinci Birleşimini Gerçekleştirdi
Belediye Meclisi, Mart ayı ikinci toplantısında 23 gündem maddesini görüşmek üzere bir araya geldi.
Düzce Belediye Meclisi, Mart ayı ikinci birleşimi, Düzce Belediyesi Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda 23 gündem maddesinin görüşüldü. Mart ayı ikinci birleşiminin ilk maddesinde Konuralp için gündeme gelen LPG istasyon düzenlemesi talebi meclis tarafından oy çokluğuyla reddedildi. Belediye Meclisi, toplantının üçüncü gündem maddesinde bir önceki birleşimde İmar Komisyonuna havale edilen Mergiç Mahallesindeki konut, ilköğretim okulu ve yeşil alanlarla ilgili ulaşım bağlantılarında gerçekleştirilecek düzenlemeleri karara bağladı. Meclis, İmar Komisyonu tarafından uygun bulunan kararları oy çokluğuyla kabul etti. Gündemin yedinci maddesinde ise Nalbantoğlu Mahallesine helikopter pisti tahsisi için oy çokluğuyla kabul kararı alındı.
Düzce’nin otopark sorununa çözüm olacak bir karara imza atıldı. Şehir merkezine de yakınlığıyla dikkat çeken Azmimilli Mahallesinde Asar Deresi kenarına yapılacak otopark için görüşülen alanı tahsisi için Düzce Belediye Meclisi oy birliğiyle karar verdi.
Gündemin son maddesinde ise Cumhuriyet Mahallesindeki pazar yeri alanı tahsisi görüşülerek oy çokluğuyla karara bağlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meclis Mart Ayı İkinci Birleşimini Gerçekleştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN