Esvet Sarıoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Giriş Tarihi: 7.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:44
Esvet Sarıoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Esvet Sarıoğlu tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı ve AK Parti iktidarı olduğu müddetçe kadına verilen değerin her zaman en üst seviyede olacağını vurguladı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Esvet Sarıoğlu, toplumun temelinin aile, ailenin temelinin de kadın olduğunun altını çizerek ’’Aile kurumunun temel taşının, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına olanak sağlayacak şartları hazırlamak, kadın-erkek hepimizin ortak sorumluluğudur’’ ifadelerine yer verdi.
“Özellikle, AK Parti iktidarı ve hükümetleri döneminde Türkiye’de kadınlara sağlanan pozitif ayrımcılık ve kadın haklarının sağlamlaştırılması yönünde atılan adımlarla, anayasal anlamda ve yine kanunlar kapsamında yapılan düzenlemeler ve değişikliklerle ayrımcılığı önlemeye yönelik pek çok adım atıldı” diyen Sarıoğlu, yeni “Türkiye’de 25. Dönem Düzce Milletvekili Sıfatı ile Yüce Mecliste yer alırsak, Kadınlarımızın toplumda hak ettiği yeri daha fazla alabilmesi adına bu adımları atmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.
Sarıoğlu, kadına yapılan her türlü şiddeti karşı olduğunu bir kez daha vurgulayarak “Başta annelerimiz olmak üzere hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, sevgiyi, fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü`nü kutluyorum’’ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esvet Sarıoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN