Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sarıoğlu; “Derdim Vekil Maaşı Değil, ’ye Hzimet Etmek”

Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Sarıoğlu; “Derdim Vekil Maaşı Değil, Düzce’ye Hzimet Etmek”
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Esvet Sarıoğlu seçim gezilerine devam ediyor. Sarıoğlu sırasıyla, Muhtarlar Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ticaret ve Sanayi Odası, İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Düzce Temsilciliği ile Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.
Sarıoğlu’nun seçim gezileri kapsamında ilk durağı Muhtarlar Derneği oldu. Dernek ziyaretinde muhtarlar Sarıoğlu’na kendilerini dört yılda bir hatırlayacak milletvekili görmek istemediklerini söylediler. Sarıoğlu muhtarların sitemli sözlerine ‘’Samimi ve sürekli sizlerle iletişim halinde olacağım’’ diyerek cevapladı.
Benim derdim Milletvekili maaşı değil diyen Sarıoğlu, “Milletvekili kimliği bize bir şey katmayacak, biz Milletvekili kimliği ile bu şehre bir şeyler kazandırabilirsek bu bizi mutlu edecektir. Ben tamamen bu yola hizmet aşkı ile çıktım. İnşallah Düzce’ye var gücü ile çalışacak 3 tane milletvekili nasip olur. Ben bu yol da çalışan tek vekil olmak istemiyorum. Teşkilatlarımızla, yerel idarecilerimizle birlikte başarmak istiyorum” diye konuştu.
Sarıoğlu daha sonra, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Ertan Taşlı’yı makamında ziyaret etti. Sarıoğlu burada da milletvekili seçilmesi durumunda Düzce için hedeflerinden ve projelerinden bahsetti.
Sarıoğlu’nun yoğun programında bir sonraki durak ise Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği oldu. Birlik başkanı Mustafa Kayıkçı ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Sarıoğlu, Burada da Düzce’nin ana sorunlarına değindi ve “Çözümün bir parçası olacağım” dedi. “Özellikle Gençleri bonzai bataklığından kurtarmalıyız” diyen Sarıoğlu bu konuda Düzce’de önemli çalışmalar yapılması taraftarıyım. Ben bu çalışmaların yapılması için gerekirse öncülük yapacağım” dedi. Düzce’ye mutlaka bir onkoloji Hastanesi de kazandırmak istediğini belirten Sarıoğlu Milletvekili olur olmaz bu noktada da sıkı bir çalışma yürüteceğinin sözünü verdi.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında Başkan Fahri Çakır ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Sarıoğlu, Çakır’a Düzce’nin iş dünyası ile her zaman birlikte olacağız diyerek birlikte çalışma sözü verdi.
İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Düzce Temsilciliği’ni de ziyaret eden Sarıoğlu, burada da Vakıf başkanı Osman Altundal ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü ve adaylık sürecinde destek talebinde bulundu. Vakfın çalışmalarından her zaman memnun kaldığını dile getiren Sarıoğlu, İHH’ya desteğinin de tam olduğunu söyledi.
Sarıoğlu STK ziyaretleri kapsamında son durağı Düzce Ticaret Borsası oldu. Borsa Çalışanlarını tek tek ziyaret eden Sarıoğlu daha sonra Borsa Başkanı Nurettin Karslıoğlu ile de görüştü. Karslıoğlu Sarıoğlu’na ziyaretinden ötürü teşekkür ederken, Düzce’de uyum içinde çalışacak milletvekilleri görmeyi arzu ettiklerini söyledi. Sarıoğlu da Karslıoğlu’na “Bu noktada bizim de arzumuz o yönde. İnşallah Yeni dönemde hep beraber güzel hizmetler yapmak bize nasip olur” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıoğlu; “Derdim Vekil Maaşı Değil, Düzce’ye Hzimet Etmek”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN