Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dr. Çabuk, ’yle Bütünleşmesini Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 20.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Dr. Çabuk, Düzce’yle Bütünleşmesini Sürdürüyor
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Numan Çabuk, Şubat ayından gerçekleştirdiği başvurusunun ardından, seçim çalışmaları kapsamında Düzce’de her noktada görüşmelerini sürdürmeye devam ediyor.
Çabuk, Düzce halkıyla bir araya geldiği her alanda, Düzce’nin ve Düzcelinin sorunlarına merhem olmaya çalışıyor. Son olarak Kardeş Köyler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile biraya gelen Çabuk, kardeş köy kapsamında bulunan 6 köy arasındaki çalışmalar hakkında dernek başkanı Ali Kılıç’tan bilgiler aldı.
Görüşmede konuşan Çabuk, her konuda birbirlerine destek veren kardeş köylerin ortaya koydukları dayanışma örneğinin çok önemli olduğuna değinerek, köylerde oluşan dayanışma ve yardımlaşma örneğinin il geneline yayılmasının gerekliliğine işaret etti. "Altı köyün bir araya gelerek oluşturduğu bu derneğin çalışmaları eminim ki Düzce’mize örnek teşkil edecektir. Derneğinizin çalışmalarından haberdarım" cümleleriyle konuşmasını sürdüren Çabuk, daha sonra aday adaylığı hakkında dernek üyelerine bilgiler verdi.
Aday gösterildiği taktirde dernek faaliyetlerine tarım, turizm ve sağlık ekseninde düşündükleri projeleriyle katkıda bulunmak istediğini ifade eden Çabuk, aday adaylığı sürecinde dernek üyelerinden desteklerini beklediğini belirtti.
Dernek Başkanı Kılıç ise Çabuk’u aday adaylığı sürecinden önce doktor olarak zaten bildiklerini, kişiliği, ahlakı ve dürüstlüğü ile her zaman takdir ettiklerini söyleyerek, dernek üyeleri nezdinde seçim çalışmalarında kendisine başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dr. Çabuk, Düzce’yle Bütünleşmesini Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN