Çabuk, Akçakocalılarla Buluştu

Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Çabuk, Akçakocalılarla Buluştu
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Numan Çabuk, Şubat ayında Gerçekleştirdiği başvurusunun ardından, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden halkla bir araya gelmeyi sürdürüyor.
Yediden yetmişe, gencinden yaşlısına, engellisinden, esnafına, çocuğundan annesine her kulvarda Düzce’yi kucaklamaya Yeni Türkiye ve Yeni Düzce vizyonunu anlatmaya devam eden Çabuk, Akçakoca’da ilk olarak Sağlık Grup Başkanlığını ziyaret etti. Eski çalışma arkadaşları tarafından sıcak ve samimi şekilde karşılanan Çabuk, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alarak şifa bulmak için gelen hastalara da moral verdi. Daha sonra ilçe içerisinde gezisini sürdüren Çabuk, esnafları ziyaret ederek, hayırlı iş dileklerini ileterek, ilçenin ve esnafın sıkıntılarına ilk ağızdan kulak verdi.
Turizm kenti olarak Türkiye genelinde önemli bir yer teşkil eden Akçakoca’nın hak ettiği değeri görmesi adına bugüne kadar yapılan çalışmaların üzerine eklemeler yapacaklarını söyleyen Çabuk, "Yeni Türkiye vizyonunda 2023’e giden yolda Yeni Düzce’nin de alt yapısını oluşturmayı sürdürüyoruz. Hak yolunda, halkımızın yanında, hayır için çıktığımız bu yolda ilçemizin çehresini el birliğiyle Yeni Türkiye vizyonuna uygun hale getireceğiz" dedi.
Çabuk, 7 Haziran seçimlerinin önemine de işaret ettiği konuşmasının devamında, "AK Partimizin kuruluşundan bu yana Düzce, hep en üst düzeyde destek verdi. Biliyorum ki, önümüzdeki seçimlerde de aynı desteği artırarak verecektir. Eğer ki, aday gösterilmek bize nasip olursa, bugün olduğu gibi, yarın ve gelecekte de hep birlikte, hem Akçakoca’nın hem de Düzce’nin gelişmesi için çalışacağız. Altını çizerek söylemek isterim ki, ulaşılabilirlik konusunda bugün nasılsak yine aynı şekilde
olacağımızı da sizler çok iyi biliyorsunuz" şeklinde konuştu.
Çabuk’un konuşmasını dinleyen esnaf ve ilçe sakinleri ise seçim çalışmalarında kendisine başarılar dileyerek, kendisini uğurladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çabuk, Akçakocalılarla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN