Seçim Toplantısı

Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Seçim Toplantısı
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe ve belde başkanları ile kahvaltıda bir araya gelerek Genel Seçimler öncesinde motivasyon toplantısı yaptı.
Yeni Türkiye’nin yapılandırılmasında 7 Haziran Genel Seçimlerinin önemini her fırsatta dile getiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, bu kapsamda tüm ilçe ve belde başkanlarıyla bir araya geldi. İlçelerde yapılması gereken çalışmalar, gelecek yatırımları ve seçimlerde ilçe teşkilatlarının yapması gereken çalışmalar üzerinde konuşulan toplantıda Genel Seçimlerin önemine bir kez daha vurgu yapıldı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, seçimler öncesinde ilçe ve belde başkanlarıyla motivasyon toplantısı yapmak istediklerini kaydederek, “ Bizim için 7 Haziran seçimleri çok önemli ve teşkilatlar olarak çok fazla çalışmalıyız. Her teşkilatımız kendi bölgesinde çalışmalarını hızlı ve verimli bir şekilde yapacak. İl Teşkilatına her anlamda destek olacaklar. Daha önce dediğimiz gibi oy oranımızı arttırarak 3-0’ı yakalayacağız. Bunun için de seçim çalışmalarımızı daha da fazla yapacağız” ifadelerinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seçim Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN