Başkan Keleş, Vali Fidan’ı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 31.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 22:39
Başkan Keleş, Vali Fidan’ı Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve meclis üyeleri Vali Ali Fidan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Son kararname ile Düzce’ye Vali olarak atanan Vali Ali Fidan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti’li ve MHP’li belediye meclis üyeleri ile birlikte Vali Ali Fidan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
“DÜZCE VALİMİZDEN ÇOK ŞEY BEKLİYOR”
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Vali Fidan’a hayırlı olsun dileğinde bulunarak “Düzce’de yapacağı hizmetler noktasında kendisine üstün başarılar temenni ediyoruz. Düzce Belediye Meclisi olarak Düzce’ye hizmet etmek amacındayız. Aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşlarla da birlikte hareket ederek Düzce’yi kalkındırmak ve güzelleştirmek amacındayız. Bunun için hızla çalışıyoruz. Her zamanda sayın valimize destek vermek için hazırız. Düzce Valimize hayırlı olsun diyorum. Düzce ondan çok şey bekliyor. Kendisi de tabi ki bu konuda çok tecrübeli. Onun süresi içerisinde zannediyorum Düzce çok daha fazla gelişecektir. Bütün temennimiz arzumuz isteğimiz buradan sesimizi üst makamlarda duysun istiyoruz. Sayın valimizin uzun yıllar Düzce’de kalması ve Düzce’ye hizmet etmesi yönündedir. İnşallah burada epey bir uzun süre Valilik yapar” dedi.
“BİR VE BERABER OLACAĞIZ”
Başkan Keleş’in konuşmasının ardından konuşan Vali Ali Fidan başkan ve meclis üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederek “Düzce’de birinci ayını doldurmuş bir vali olarak inşallah bundan sonra hep beraber belediyemizle diğer kamu kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde Düzce’ye hizmet edeceğiz. Bunun için kararlıyız, hazırız. Belediyemiz bu anlamda bizim için tabi ki önemli. Birlikte çalışacağımız en önemli müesseselerden birisi. İnşallah burada görev yaptığımız sürece tüm kamu kurum ve kuruluşları birlik ve beraberlik içinde Düzce için Düzceliler için hizmet üretecek. Birinci önceliğimiz bu olacaktır. Hizmet üretmede hiçbir ayrılığımız gayrılığımız yoktur. Düzce için Düzceliler için üretilecek her hizmette, atılacak her adımda biz bir ve beraber olacağız. Beraber Düzce’nin Düzcelilerin menfaatlerini savunacağız” diye konuştu.
Ziyaret ardından sohbet havasında devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Keleş, Vali Fidan’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN