PTT’ye 11 Yeni Motosiklet

Giriş Tarihi: 8.4.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:49
PTT’ye 11 Yeni Motosiklet
PTT Baş Müdürlüğü gönderilen 11 motosikletle tüm iletileri bundan sonra daha hızlı sahiplerine ulaştıracak. Motosikletlerin hizmete girmesi nedeniyle bugün bir tören düzenlendi.
PTT Genel Müdürlüğü, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda posta ve kargo taşımacılığı alanında hizmetlerini daha hızlı sunabilmek için 1663 adet yeni ve tam donanımlı motosikleti bünyesine kazandırdı. PTT’nin devreye soktuğu motosikletlerden 11 tanesi de Düzce PTT Baş Müdürlüğü’nün hizmetine verildi.
Düzce PTT Baş Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen törenle yeni motosikletler posta dağıtıcılarına teslim edildi. Düzce PTT Baş Müdürü Recai Akgül "PTT yeni motosikletleriyle şimdi daha güçlü" dedi.
Akgül, kurumun bahçesinde düzenlenen 11 motosikletin teslim töreninde yaptığı konuşmada, PTT A.Ş. olarak günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalıştıklarını ifade etti.
Söz konusu çalışmalarda temel politikalarının yenilikçi bir anlayış olduğunu dile getiren Düzce PTT Başmüdürü Recai Akgül, hizmeti özellikle hız ve kalite unsurlarını da ihmal etmeden yerine getirmek istediklerini vurgulayarak şu açıklamalarda bulundu; "Bu kapsamda, posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave 1663 yeni motosiklet alımı yapılmış olup ülke genelinde bulunan PTT AŞ Baş müdürlüklerimize teslim edilmiştir. Hizmete verilen yeni motosikletler, müşterilerimizin beklentilerini en güzel şekilde karşılamakla birlikte 175 yıllık geçmişe sahip PTT A.Ş. imajına da yaraşır şekilde dış görünüş ve donanıma da sahiptirler. Söz konusu motosikletlerden 11 adeti Düzce PTT A.Ş. Başmüdürlüğümüze teslim edilmiş olup Düzce ’de yaşayan tüm halkımızın posta ve kargolarının taşınması hizmetinde kullanılacaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PTT’ye 11 Yeni Motosiklet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN