Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyon Özel Kültür Ortaokulu Oldu

Giriş Tarihi: 8.4.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 16:00
Şampiyon Özel Kültür Ortaokulu Oldu
Belediyesi tarafından her yıl geleneksel hale getirilerek yapılan Genel Kültür ve Bilgi Yarışması’nın birincisi bu yılda Özel Kültür Ortaokulu oldu.
Düzce Belediyesi ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Genel Kültür ve Bilgi yarışmasının final bölümünde Özel Kültür Ortaokulu, İsmetpaşa Ortaokulu ve Yunus Emre Ortaokulu yarıştı.
Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda yapılan yarışmada Özel Kültür Ortaokulu 20 soruda 80 puanla birinci oldu. Yarışmanın ikinciliğini 65 puanla İsmetpaşa Ortaokulu, üçüncülüğünü ise 45 puanla Yunus Emre Ortaokulu aldı. Yarışma sonunda birinci gelen okula plaket, teşekkür belgesi ve öğrencilerine diz üstü bilgisayar, ikinci gelen okul ve öğrencilerine belgelerinin yanı sıra tablet, üçüncü gelen okul ve öğrencilerine belgelerinin yanı sıra mini tablet hediye edildi.
Okul ve öğrencilere ödülleri Düzce Vali Yardımcısı Salih Karabulut, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Turan Şahin verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyon Özel Kültür Ortaokulu Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN