Keşir; “Medeniyet Yolundan Dönemeyiz”

Giriş Tarihi: 27.5.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 13:44
Keşir; “Medeniyet Yolundan Dönemeyiz”
AK Parti Milletvekili adayı Ayşe Keşir, Kalıcı Konutlar Bölgesinde Yeşiltepe, Bahçelievler ve Çakırlar Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Adayı Ayşe Keşir’e yoğun ilgi gösterildi.
7 Haziran 201 seçimlerinde 10 gün kala AK Parti Düzce Milletvekili adayları, seçim çalışmalarını hızlandırdı. Kalıcı Konutlar Bölgesindeki mahallelere yeniden ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir, gittiği mahallelerde sıcak ve yoğun ilgi ile karşılandı. Kalıcı Konutlarda çoğunluğunun kadın olduğu ziyaretlerde, kadınlar sık sık Keşir’in konuşmasını alkışlarla kesti.
AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir, muhalefet partilerinin, AK Parti’nin icraatlarını eleştirerek siyaset yapma kültürünü geliştirdiklerini kaydederek, “ Bizim devam eden projelerimiz var. Bizim kısa, orta ve uzun vadeli projelerimiz var. 100 yıllık hedeflerimiz var. Muhalefet ise koalisyon dışında bir alternatif sunamıyor. Koalisyon hükümetlerinin olduğu dönemleri bizler çok iyi biliriz. Belki gençler hatırlamayabilir ama benim yaşıtlarım ve büyükler Eski Türkiye’yi çok iyi bilirler. O günlere asla geri dönemeyiz. Çıktığımız bu medeniyet yolundan artık geri dönemeyiz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keşir; “Medeniyet Yolundan Dönemeyiz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN