Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Düzdef Yönetiminden Başkan Keleş’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 16.6.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Düzdef Yönetiminden Başkan Keleş’e Ziyaret
Dernekler Federasyonu (DÜZDEF) Yönetim Kurulu Üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret etti.
DÜZDEF Yönetim Kurulu Başkanı eski Tekel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Keleş ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. İstanbul, Zonguldak, Ereğli ve Kocaeli merkezli toplam altı derneğin bir araya gelerek kurduğu Düzce Dernekler Federasyonu adına Başkan Keleş faaliyetler ve projeler konusunda Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e bilgi verdi.
DÜZDEF Yönetim Kurulu üyelerinden Cemil Aypar, Şemsi Durdu ve Cemal Aksan’ın da katıldığı toplantıda konuşan DÜZDEF Başkanı Mehmet Keleş, Düzce’nin ihtiyaçlarının tespit edilmesi bakımından tüm derneklerin bir araya gelmesi ve ortak paydada birleşebilmesi adına gereken hassasiyeti göstereceklerini söyledi. Keleş, “Özellikle bu şehrin insanlarına artı değer kazandıracak her çalışmada ön saflarda olacağımızı belirtmek istiyorum. Amacımız insanımızın gelişmesi ve onun da yaşadığı alanların güzelleştirmesidir. Bu anlamda iki büyük şehir arasında kalan memleketimizi, özellikle yöresel ürünlerinin Türkiye çapında üne kavuşması adına geliştirmek bizim asli görevimizdir” dedi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek federasyon üyelerine teşekkür etti. Başkan Keleş, Düzce’nin geleceği konusunda sivil toplum kuruluşlarının etkisine vurgu yaparak “böyle hizmetlere en fazla katkı siz federasyonlar ve sivil toplum kuruluşları sayesinde olacak. Bizler de bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız. Memleketimize faydalı yaklaşım ve hizmetler adına omuz omuza çalışmak en büyük arzumuz. Sivil toplum kuruluşları temsil ettikleri tabanın istek ve taleplerini gündeme getirme konusunda en önemli kuruluşlardır. Bizler de bu anlamda sizden büyük beklentiler içindeyiz. Yönetim kurulunda bulunan kişilerin farklı alanlarda edindikleri tecrübeleri yine şehrimize faydalı kazanımlara dönüştüreceklerinden hiç şüphemiz yok’ diye konuştu.
Federasyon üyelerinin taleplerini dinleyen Başkan Keleş, tüm derneklerin sorunu olan toplantı alanı bulmak konusunda yaşanan sıkıntıya son verileceğini belirtti ve bu konuda eski belediye binası bünyesinde bir alan tahsis edileceğini söyledi. Ziyaret sonunda federasyon üyeleri, Başkan Keleş’e çiçek takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düzdef Yönetiminden Başkan Keleş’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN