Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Koalisyon Hükümeti İçin Çalışmalar Yapılıyor

Giriş Tarihi: 13.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Koalisyon Hükümeti İçin Çalışmalar Yapılıyor
AK Parti Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir ve İl Başkanı Hikmet Keskin, basın mensuplarının hükümet kurma çalışmaları hakkındaki sorularını yanıtladı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 7 Haziran 2015 seçimlerinde Düzcelilerin AK Partiye olan teveccühüne teşekkür ederek, Düzce’den birbirinden kıymetli ve işinin ehli milletvekillerini meclise gönderdiklerini kaydetti. Keskin, 7 Haziranda milletin mesajını aldıklarını ve bu mesaja saygı duyarak koalisyon hükümeti kurmak için çalışmaların başladığına işaret ederek, “İnşallah diğer partiler de milletin verdiği mesajı doğru algılayarak devletimizi daha fazla hükümetsiz bırakmamak için sorumlu davranırlar” dedi.
AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ise Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun koalisyon hükümeti için turlara başlayacağını belirterek, “ Umuyorum ki seçimden sonra sert açıklamalar yapan siyasi partilerin ülkemizin ve milletimizin geleceği için bu tutumlarından vazgeçerler. Erken seçimi konuşmak için çok erken ama 45 gün sonunda hükümet kurulmazsa yasalar çerçevesinde yeniden seçime gitmek zorunda kalacağız. İnşallah hayırlı bir hükümet kurabiliriz” ifadelerinde bulundu.
Son olarak konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, diğer partilere seslenerek, “Biz milletimizin verdiği mesajı aldık. Koalisyon hükümeti için çalışmalarımızı Başbakanımız yapıyor. Aynı hassasiyeti diğer partilerimizden de bekliyoruz. Düzce’miz 4 seçimde 3-0 yaparak AK Partimize destek verdi. Taleplerini yerine getirmek için çok çalışacağız” diyerek sözlerini noktaladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koalisyon Hükümeti İçin Çalışmalar Yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN