Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Standard Profil Ailesi İftarda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 15.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Standard Profil Düzce Ailesi İftarda Bir Araya Geldi
Standard Profil Fabrika Müdürü Teoman Yücel’in katılımı ile Standard Profil ailesi iftar sofrasında buluştu. Çalışanların aileleriyle birlikte katıldığı iftar yemeklerine 2 bin kişi katıldı. Aileyi bir araya getirecek son iftar yemeği ise 14 Temmuz Salı günü gerçekleştirildi.
Çalışanlara yönelik iç iletişim çalışmalarına hız veren Standard Profil, Düzce’deki çalışanları ile oruç açtı. Çalışanların ailelerinin de katıldığı iftar yemeklerinde tam bir aile olan Standard Profil, iftar yemeklerini 7, 9 ve 14 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirdi.
3 iftar yemeğine katılan 2 bin kişiye Standard Profil Düzce Fabrikası Genel Müdürü Teoman, İK ekipleri ve yöneticiler de katıldı. Birlikte ve beraberliğin önemine vurgu yapan Teoman Yücel, “Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi Ramazan ayında çalışanlarımız ve ailelerimiz ile bir araya geldik. Bir aile olmanın gereklerini yerine getirmek için elimizden gelen her türlü gayreti bugüne kadar gösterdik. Bugünden sonra da göstermeye devam edeceğiz” dedi.
Etkinlikte çocuklarda unutulmadı, iftar sonrasında çocuklara pamuk helva, macun ve lokma dağıtıldı. Fabrikanın bahçesinde çocuklarda gönüllerince vakit geçirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Standard Profil Düzce Ailesi İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN