Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi’nden Boğulmalara Karşı Eğitim

Giriş Tarihi: 21.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
Düzce Belediyesi’nden Boğulmalara Karşı Eğitim
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte artan boğulma vakaları üzerine Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü de harekete geçti. 24-27 Temmuz tarihleri arasında Düzce’deki durgun sularda uzman eğitmen Ramazan Demireğen katılımıyla sualtı ve üstü arama kurtarma eğitimi gerçekleştirilecek.
Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından 24-27 Temmuz tarihleri arasında sualtı üstü arama kurtarma eğitimi gerçekleştirilecek. 4 gün boyunca sürecek eğitime Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Sualtı Arama Kurtarma Ekibi, Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Sualtı Arama Kurtarma Ekibi, Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Sualtı Arama Kurtarma Ekibi, Düzce Arama Kurtarma Derneği ile AFAD katılacak. Eğitim, Sakarya Valiliği Arama Kurtarma Birim Amiri, Eğitmen Balık Adam Ramazan Demireğen tarafından verilecek.
Yaz aylarının gelmesiyle büyük önem arz eden sualtı ve üstü arama kurtarma eğitimi, Düzce’deki baraj, göl ve göletlerde gerçekleştirilecek. Ayrıca Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 24-26 Temmuz tarihleri arasından itfaiye personeline yönelik bir ilk yardım eğitimi de gerçekleştirecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düzce Belediyesi’nden Boğulmalara Karşı Eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN