CHP İl Başkanı Bozkurt: "Aday Adaylarımız Çalışmalarını Devam Ettiriyor"

Giriş Tarihi: 23.2.2015 17:48
CHP Edirne İl Başkanı Bozkurt: Aday Adaylarımız Çalışmalarını Devam Ettiriyor
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Oktay Bozkurt, CHP Edirne Milletvekili Aday Adaylarının çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.
13 kişinin milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu anımsatan Bozkurt, ilerleyen tarihe kadar başvuruların çoğalacağını düşündüklerini söyledi. Bozkurt, "Geçtiğimiz genel seçimlerde 28 adayımız başvuru yapmıştı. Yine bu rakamlara ulaşacağımızı düşünüyorum. Aday adayı olan arkadaşlarımız ilçelerde çalışmalarını sürdürüyor. Tabi ki yeni gelen arkadaşlarımız var, parti içinden emekli ve memur kesimden gelen ve istifasını veren arkadaşlarımız var. Ama partimizin bir tüzüğü ve hiyerarşisi vardır. Aday adaylarının resmi başvurulardan sonra il başkanlığında basın açıklamalarını yapacaklarını düşünüyorum" dedi.
"PAZARTESİ GÜNÜ DİSİPLİN KURULU SONUÇLARI AÇIKLANACAK"
Yüksek Disiplin Kurulu’nun geçtiğimiz hafta toplandığını dile getiren Bozkurt, "Önümüzdeki Perşembe günü bir daha toplanacaklar, zannediyorum Pazartesi günü net cevap gelecek ve adalet yerini bulacaktır diye düşünüyorum. Haklı olanlar kalacak, haksız olanlar gidecek. Bazı sebeplerden veya farklı düşüncelerle başka partiye giden arkadaşlarımızın da partiden ayrılacaklarını düşünüyorum" ifadelerini kaydetti.
Süleyman Şah Türbesine yapılan Şah Fırat operasyonunu da değerlendiren Bozkurt, "Zafer dedikleri operasyonda Başçavuş Halit Avcı’ya Allah rahmet eylesin diyorum, ailesine sabırlar diliyorum. Türkiye’nin bunu sanal alemde ve ulusal basında da izlediğini düşünüyorum. Cumhuriyet tarihinde kaybedilen yer olarak tarihe geçeceğine inanıyorum" ifadelerine kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Edirne İl Başkanı Bozkurt: "Aday Adaylarımız Çalışmalarını Devam Ettiriyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN