Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yunanistan’ın Doğu Makedonya-trakya Bölge Valisi Georgios Pavlidis‘ten Valisi Şahin’i Makamında Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 12.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:49
Yunanistan’ın Doğu Makedonya-trakya Bölge Valisi Georgios Pavlidis‘ten Edirne Valisi Şahin’i Makamında Ziyaret Etti
Meriç nehrinin temizliği başta olmak üzere birçok konuyu görüşmek ve çözüm üretmek için ’ye gelen Yunanistan’ın Doğu Makedonya-Trakya Bölge Valisi Georgios Pavlidis ve beraberindeki heyet toplantı öncesinde Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti.
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Meriç nehrinde meydana gelen taşkınların iki ülkeye de büyük zararı olduğunu belirterek Meriç nehrinin temizliği, sivrisinekle mücadele ve hayvan hastalıkları başta olmak üzere bir çok konuyu görüşmek üzere Doğu Makedonya Trakya Bölge Valisi Georgios Pavlidis ve beraberindeki heyetin Edirne’ye geldiğini söyledi. Vali Şahin, toplantının verimli geçeceğine inandığını ve iki ülkenin ortak olan bazı sorunlarının çözüme kavuşturulacağını söyledi.
Valilik Şeref Defterini imzalayan Yunanistan’ın Doğu Makedonya Trakya Bölge Valisi Georgios Pavlidis, Edirne’de olmaktan mutluluk duyduğunu ve ortak olan sorunlara ortak çözüm bulmak maksadıyla çalışma ziyaretinde bulunmak üzere geldiklerini ve çalışmaların verimli geçeceğine inandıkları ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunanistan’ın Doğu Makedonya-trakya Bölge Valisi Georgios Pavlidis‘ten Edirne Valisi Şahin’i Makamında Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN