’de Elektrik Kesintisine Dikkat

Giriş Tarihi: 15.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 14:59
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bakım onarım çalışması nedeniyle 16 Nisan Perşembe günü 09:00-11:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Edirne’nin Keşan ilçesi Balabancık köyü içme suyu, Hacı Grup içme suyu ve özel müşterilerde; 16 Nisan Perşembe günü 14:00-16:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Keşan ilçesinin Ferre Bölüğü Dikili Karakolu ve özel müşterilerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edirne’de Elektrik Kesintisine Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN