Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Elektrik Kesintisine Dikkat

Giriş Tarihi: 11.11.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 11.11.2015 09:22
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), ’nin Uzunköprü ilçesinde yapacağı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Uzunköprü İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, 13 Kasım Cuma günü 10-00-14.00 saatleri arasında 4 saat süre ile bakım çalışması nedeniyle Uzunköprü’ye bağlı Hamidiye, Kurtbey, Çobanpınar, Dereköy, Hasanpınar, Beykonak köyleri ve bölgedeki diğer tesislerde; 14 Kasım Cumartesi günü 09.00-16.00 saatleri arasında 7 saat süre ile bakım çalışması nedeniyle Uzunköprü’ye bağlı Kırköy, Maksutlu, Kadıköy, Harmanlı, Çavuşlu köyleri ve bölgedeki diğer tesislerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edirne’de Elektrik Kesintisine Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN