Restleşme

Giriş Tarihi: 6.1.2013

KSK'de Başkan Büyükoral ile adaylığını açıklayan Diniz arasında gerilim artıyor. Diniz, "Ne bize yetki veriyor, ne takımın dağılmasını önlüyor" dedi. Büyükoral ise, "Önce parayı ödesinler" diye yanıtladı

Son günlerde birçok oyuncunun alacakları ödenmediği için TFF'ye başvurarak ayrılmasının ardından Karşıyaka'da söz düellosu var. Adaylığını açıklayan Fatih Diniz, Başkan Büyükoral'ın yetkisini kullanmadığı gibi, kendilerine de yetki vermediğini söyleyerek, "Kendi yönetim kurulundan birine imza yetkisini verip bizim çalışmalarımızı sağlayabilir. Oyunculara gitmesin diye para vereceğiz, yeni oyuncu alacağız ama yetkimiz yok. Büyükoral, 'Onlar çıkmasaydı biz futbolcuların gitmesini engelleyecektik' diyor. Takıma ödeme yapıp ellerinde tutsunlar, kongrede biz bunları yaptık desinler, biz de siz devam edin diyelim" yorumunu yaptı.

KULÜBÜ KARIŞTIRMASINLAR

Başkan Cihan Büyükoral ise Diniz'e, parayı ödedikten sonra yetkileri alabileceği cevabını verdi. Büyükoral, "Diniz, hangi sıfatla Antalya kampına gidecek? Her başkan adayıyım diyen kampa gidip futbolcuların kafasını mı karıştıracak? Kulübe gelecekler, futbolcuların hesabına parayı yatıracaklar. Yetkiyi de alacaklar. Herkes elini çeksin, kulübü karıştırmasınlar" dedi ve haftaya Antalya kampına gideceğini ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Restleşme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN