Cami teşekkürü

İhtiyaçları Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan 35 caminin dernek başkanı ve imamı, Başkan Aziz Kocaoğlu'na teşekkür etti

Giriş Tarihi: 10.1.2013
İzmir Büyükşehir Belediyesi Belediyesi tarafından tamiratları yapılan camilerin dernek başkanları ve imamları, Başkan Aziz Kocaoğlu'na teşekkür etti. Çiğli Beytullah Şenel Camisi dernek binasında yapılan kahvaltılı buluşmaya Bayraklı, Bornova, Çiğli ve Karşıyaka ilçelerinden 35 caminin dernek başkanı ile imamı katıldı. İbadethanelerin temizlik, bakım ve onarım çalışmalarına önem verdiklerini belirten Başkan Kocaoğlu, farklı inanç ve kültürlere ayrım gözetmeden hizmet götürdüklerini vurguladı. Altyapı konusundaki acil sıkıntılara Büyükşehir Belediyesi'nin "toptan çözüm" ekipleri ile müdahale ettiklerini kaydeden Kocaoğlu, ibadethanelerin bahçe düzenlemesi, temizlik, tuvalet, korkuluk ve demir kapı gibi ihtiyaçlarına cevap verdiklerini, çalışmaların süreceğini söyledi. Beytullah Şenel Camii Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Durmaz, camilere hizmetlerin küçük bir teşekkürü olarak Başkan Kocaoğlu'na bir tablo armağan etti. Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Eğitim Uygulama Okulu İş Eğitim Merkezi öğrencileri de toplantı salonuna geldi, yaptıkları tepsiyi Başkan Kocaoğlu'na sundu.

MEZARLIKLAR
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi, 13 mezarlıktan 10'una prefabrik beton panel duvar, 3'üne de taş duvar yapıyor. Çalışmaların 4 milyon liraya mal olacağı bilgisi verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cami teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN