Büyüme Öyküleri 10 bin aileye ulaştı

Giriş Tarihi: 18.1.2013

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı öncülüğünde 11 yazarın öykülerinden oluşan 11 kitap yayınlandı. Kitaplarda çocukların başından geçen olaylar anlatılıyor

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (EÇEV) ile Acil Ambulans Hekimleri Derneği işbirliği ile yayına hazırlanan 11 kitaptan oluşan Büyüme Öyküleri ve yazarları Swiss Otel Büyük Efes'teki etkinlikle tanıtıldı. EÇEV'in Öykülerle Eğitim projesi kapsamında yayınladığı 2. kitap olan Büyüme Öyküleri 11 yazarın öykülerinden oluşuyor.

GÜNLÜK HAYATTAN

Kitaplar hakkında bilgi veren EÇEV Başkanı Berrin Ertürk, çocuk ihmali ve istismarının toplumsal bir sorun olduğunu, öykülerin toplumsal yaraları iyileştirmede düşündürücü bir gücü olduğunu vurguladı. EÇEV Genel Müdürü Handan Arman da kitapta yer alan öyküleri kaleme alan yazarlara telif haklarını bağışladıkları için teşekkür etti. EÇEV'in faaliyetleri hakkında bilgi de veren Armağan, bugüne kadar 9 bin 250 öğrenciye burs imkanı sağladıklarını belirtti. EÇEV'in hayata geçirdiği Büyüme Öyküleri adlı kitapta Eşref Karadağ, Hacer Kılıçoğlu, Hamide Gönen, Handan Deniz, Hidayet Karakuş, Hüseyin Yurttaş, Mavisel Yener, Mehmet Atilla, Nursel Çetin, Zehra Ünüvar ve Zeynep Uzunbay'ın öyküleri bulunuyor. Günlük hayatta çocukların; ailelerinde, okulda, sokakta her an her yerde başından geçenleri öyküleştirerek, büyürken yaşadıkları sıkıntıları gözler önüne seren kitap 10 bin aileye ulaştırıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyüme Öyküleri 10 bin aileye ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN