Festival coşkusu

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası'nın bu yıl ilkini düzenlediği Alışveriş ve Tanıtım Festivali dün başladı. 28 Şubat'a kadar devam edecek festivale 600 işyeri ve bazı kamu kurumları da destek veriyor

Giriş Tarihi: 20.1.2013
Egeli Sabah'ın basın sponsorluğunda düzenlenen Uşak Alışveriş ve Tanıtım Festivali (UTSOFEST)'nin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Uşak Belediye binası önünde gerçekleştirilen törene Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erdem, Uşak Milletvekili Mehmet Altay, Uşak Sanayi ve Ticaret Odası (USTO) Başkanı Mustafa Kuvvet ile çok sayıda davetli katıldı. İzmir'den gelen Karşıyaka Belediye Bandosu'nun da marşlarıyla renk kattığı festivale yağmurlu havaya rağmen Uşak halkı büyük ilgi gösterdi. Sokak sanatçıları ve maskotların da gösteriler yaptığı açılış şenlik havasında geçti.

KAZAN-KAZAN MODELİ

USTO Başkanı Mustafa Kuvvet, festivale destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. İki yıl önce göreve geldiklerinde Uşak'ta sanayinin yanı sıra ticaret erbabının da güçlendirilmeyi planladıklarını dile getiren Kuvvet şöyle konuştu:

ÇEKİLİŞ YAPILACAK
"Odamıza kayıtlı olan üyelerin yarısından fazlasını ticaret erbabı oluşturuyor. Geçmiş yıllarda sanayiye dönük önemli etkinlikler hayata geçirilmiş. Biz göreve gelince ticaret erbabı için neler yapabiliriz diye düşündük ve bu festivali hayata geçirmeye karar verdik. Özellikle ticaretin durgun olduğu kış aylarını seçtik. Halkın ihtiyaçlarını daha kolay karşılamasına katkıda bulunmak, esnafa ve tacire bir nebze olsun rahat nefes aldırmak, şehrin ekonomisini canlandırmak amacıyla yola çıktık. Bu bizim sosyal sorumluluk görevlerimizden biri aynı zamanda. Uşak'ta ticaret hayatını canlandırmak için kazan-kazan modelini uygulamaya geçirdik. Bu alışverişlerle Uşak halkı da alacağı biletlerle hediyeler kazanacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Festival coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN