Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrenciler karanfil dağıttı

'nın Pazarlar Yakuplar İlkokulu öğrencileri, 'Sevgi ve Saygıyı Artırma' projesi kapsamında vatandaşlara karanfil dağıttı.

Giriş Tarihi: 24.1.2013 14:44
Yakuplar İlkokulu tarafından hazırlanan 'Sevgi ve Saygıyı Artırma' projesi çerçevesinde mahallede yaşayan dedelere, ninelere, annelere, babalara, ablalara ve amcalara öğrenciler karanfil dağıttı.

Yakuplar İlkokulunun tüm öğretmen ve öğrencinin katıldığı projede öğrenciler, vatandaşlara karanfil verdi. Projeye katılan öğrenciler "Okulumuz tarafından başlatılan 'Sevgi ve Saygıyı Artırma' projesi çerçevesinde dedelerimize, ninelerimize, babalarımıza, annelerimize, ablalarımıza ve amcalarımıza karanfil dağıtarak, 'onlara bizler sizleri seviyoruz' dedik. Bu proje ile bizler büyüklerimize karşı sevgi ve saygımızı göstermeye çalıştık. Bu projeyi uygulamamıza yardımcı olan öğretmenlerimize teşekkür ederiz' dediler.

Karanfil dağıtılma uygulamasından memnun olduklarını belirten mahalle sakinlerinden Osman Dönmez, 'Okulumuz ve öğrencilerimizin böyle bir proje ile karşımıza çıkmaları bizleri son derece memnun etti. Bizlere göstermiş oldukları sevgi ve saygısından dolayı öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim' dedi.

Yakuplar İlkokulu Müdürü Mehmet Özyurt ise, 'Okulumuz tarafından uygulanmaya başlanan 'Sevgi ve Saygıyı Artırma' projesi çerçevesinde okulumuz öğretmen ve öğrencilerimizin tamamı bu proje katıldı. Bu proje ile amacımız öğrencilerimize büyüklerine karşı sevgi ve saygıyı öğretmektir. Mahallemizde ikamet eden dedelerimize, ninelerimize, babalarımıza, annelerimize, ablalarımıza ve amcalarımıza öğrencilerimiz tarafından karanfil verildi. Öğrencilerimiz tarafından hem karanfil dağıtıldı hem de öğrencilerimiz karanfil verdiği büyüklerine sevgi ve saygılarını sundular' dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrenciler karanfil dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN