Geçen yılın fiyatları için son gün26 Şubat

Gergül İnşaat Genel Müdürü Fatih Gültekin, Mavişehir Modern3 projesinde 2012'nin rakamlarının kaçırılmaması gerektiğini belirtti

Giriş Tarihi: 30.1.2013
Teslim anlayışı ile fark yaratan Gergül İnşaat'ın İzmir Mavişehir' de hayata geçirdiği Mavişehir Modern3 projesinde, 2012 fiyatları için son gün 26 Şubat olarak belirlendi. Kalite ve güvenin markasını inşaa eden Gergül İnşaat, erken teslimini gerçekleştirdiği Mavişehir Modern ve Mavişehir Modern2 projelerinden sonra, Mavişehir Modern3 projesini de Aralık 2013'te teslim etmeyi planlıyor. 24 bin 327 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirdiği Mavişehir Modern3 projesinde kaba inşaat bölümünü tamamlayıp ince işlere başladıklarını söyleyen Gergül İnşaat Genel Müdürü Fatih Gültekin, "Mavişehir Modern3 projesinin yapımı hızla sürüyor. Çevreyoluna yakın, metro istasyonu, aktivite ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde. Az katlı butik site yapısı içinde, arazisinin yüzde 80'i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan projemizde, açık ve kapalı otopark alanları, süs havuzları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, tenis kortu, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan konutlarımız, farklı yaşam biçimleri için seçenekler oluşturan toplam 306 adet daireden oluşuyor" şeklinde konuştu.

GÜVENLİ VE GÖZDE BİR SİTE
Mavişehir Modern3'te, 101-87 metrekare ile 137-21 metrekare aralığındaki 2+1 dairelerin 307-372 bin lira, 148-62 metrekare ile 163-53 metrekare aralığındaki 3+1 dairelerin ise 421-454 bin lira arasında olduğunu kaydeden Gültekin, "Metrekareleri 199-30 metrekare olan 4+1 daireler 663 bin lira. Daireleri tapu alım satım işlemleri, yapı kullanma izin belgesi, elektrik ve su abonmanlık işlemleri, kat mülkiyetine geçiş işlemleri ve tüm giderleri, DASK (Doğal Afet Sigortası) dahil karşılanmış olarak teslim ediyoruz. Temel sistemi ve zemin iyileştirmesi projesi Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi'ne hazırlatıldı. Konut sakinlerimize güvenli siteyi konforu ile sunuyoruz" diye konuştu. Gültekin, bulunduğu merkezi konumu ve arsa alanının büyüklüğü nedeniyle Mavişehir'in en gözde projelerinden biri olan Mavişehir Modern3'ün, şehir hayatından vazgeçemeyip, şehrin gürültüsünden uzak doğa ile içiçe olmak isteyenler için cazip bir seçenek olduğunu ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geçen yılın fiyatları için son gün26 Şubat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN