Tüm avantajlar bir arada!

Giriş Tarihi: 30.1.2013

35. Sokak'ta bahçeli konut sahibi olmanın şimdi tam zamanı. Yüzde 1 KDV ile 120 aya varan vadelerde yüzde 0.60 faiz oranı kaçırılmayacak bir fırsat

Türkiye'nin çelik uzmanı Akşan Yapı'nın İzmir'de hayata geçirdiği 35. Sokak, ev sahibi olmak isteyenlere avantaj sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin en büyük çelik konut projesi olan ve 35. Sokak'ın ikinci etap konutlarında yüzde 1 KDV avantajı devam ediyor. Üstelik şimdi 35. Sokak'ta konut sahibi olmak isteyenler yüzde 0.60 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçeneklerinden de yararlanabilecek. İzmir'in ilk yeşil projesi 35. Sokak, bölgenin en beğenilen projelerinin başında geliyor.

275 KONUT VAR

35. Sokak'ın ikinci etabı 257 adet konuttan oluşuyor. Metrekare büyüklüklerinin 81 m² ile 272 m² arasında değişiklik gösterdiği ikinci etapta; 1+1 bahçeli evler, 2+1 bahçeli dubleksler, 3+1 balkonlu dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks ve 4+1 avlulu evler olmak üzere toplam 6 tip konut seçeneği sunuluyor.

ÇOCUKLAR İÇİN
Çocukların arkadaşları ile sokakta güven içinde oynayabileceği 35. Sokak, satışa sunulduğu günden bu yana özellikle çocuklu aileler tarafından büyük ilgi görüyor. Bahçeli evleri, 2 km. boyunca uzanan tek bir sokak üzerinde sıralanan 35. Sokak geleneksel sokak kültürünü ve unutulan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırdı. Gürültüden uzak, bahçeli ev hayatı yaşayacağınız 35. Sokak, sosyal tesisi ve 95 bin metrekare yeşil alanı ile yeni bir hayata adım atmanızı sağlayacak.

DAİRE FİYATINA

Türkiye'nin depreme dayanıklı çelik yapı sistemi ile inşa edilen en büyük konut projesi 35. Sokak'ta, konut sahibi olmak isteyenlere birçok avantaj bir arada sunuluyor. 35. Sokak, daire fiyatına bahçeli konut sahibi olma fırsatı da sunarak şehir hayatından kopmadan bahçeli ev hayatı yaşanabilmesini sağlıyor. 35. Sokak şu anda dünyada depreme karşı en güvenilir yapı sistemi olan yapısal çelik sistemi ile inşa ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüm avantajlar bir arada!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN