Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hüseyin Aslan'a tam destek

Giriş Tarihi: 1.2.2013

Türk-İş'e bağlı 16 şube başkanı ve yöneticisi, "İzmir'i yeniden planlamada örnek işler başaran Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan mutlaka aktif siyasette de yerini almalı" dedi

Türk-İş 3. Bölge Temsilcisi Hüseyin Karakoç ile Türk-İş'e bağlı Tez- Koop İş, Belediye-İş, Basın-İş, Genel Maden-İş, Türk Metal, Tes-İş, Deri-İş, Türk Harb-İş, ve Tek Gıda İş Sendikalarının 16 şube başkanı ve yöneticisi, Ege-Koop'un Menemen Seyrek'te inşa ettiği bin bahçeli konuttan oluşan Villakent projesini gezdi. Sendika başkanları, kentsel dönüşüm ile İzmir'i yeniden planlama çalışmalarında örnek işler başaran Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'ın aktif siyasette yer alması gerektiğini söylediler. Ege-Koop'un ürettiği konut projelerinin örnek alınması gerektiğini belirten Türk-İş 3. Bölge Temsilcisi Karakoç, "İzmir, ne kadar sağlıksız ve sorunlarla boğuşan bir kent ise, Villankent de o kadar çağdaş ve modern bir Avrupa şehri görünümünde. Belediye başkanları Villakent'ten feyz almalı" dedi.

ASLAN BİLGİLENDİRDİ

Yağmurlu havada yapılan ziyaretin ilk durağı, toplam bin bahçeli konuttan oluşan ve yaklaşık 3 bin kişinin yaşadığı Villakent oldu. Bilgilendirmeyi, bizzat Ege- Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan yaptı, daha sonra da konuklarına yemek verdi, teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Aslan'a tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN