Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çoban Yıldızı 8 Şubat'ta raflarda

Giriş Tarihi: 6.2.2013

Gazeteci Gökmen Küçüktaşdemir, Çoban Yıldızı adlı romanının tanıtımını ve imza gününü, 8 Şubat akşamı Atatürk Kültür Merkezi'nde yapacak

Gazetecİ Gökmen Küçüktaşdemir'in ilk kitabı Çoban Yıldızı, 8 Şubat 2013 Cuma günü raflardaki yerini alıyor. Egeli Sabah Yazı İşleri Müdürü Gökmen Küçüktaşdemir, aynı gün Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde (Konak) saat 19,30'da imza günü düzenleyerek kitabının tanıtımını yapacak. Yalınayak Yayınları'ndan çıkan macera romanı, bir askerle, bir çobanın hayatlarının nasıl kesiştiğini anlatıyor. Orta Doğu'da kendisine verilen bir gizli görevi yerine getirmek için kimliğini saklayarak bir örgüte dahil olan Sinan'ın yaşadıkları, okuru sürükleyici bir maceranın içine çekiyor. "Çoban Yıldızı, hayatın kendisine olan aşkı anlatıyor" diyen Küçüktaşdemir kitabıyla ilgili şunları söylüyor:

GİZLİ GERÇEKLER
"Sayfalar arasında, her türlü zorlukla mücadele eden bir adamın yaşamı sergileniyor. Kahramanımız, işine ve ülkesine aşkıyla, sevgilisine duyduğu aşk arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Bu seçimle birlikte tüm yaşamı değişiyor. Gizli gerçeklerle kuşatılmış dünyada sıcak insan öykülerini de barındıran roman, bir çoban sayesinde okurları ve kitabın kahramanını yaşamın karmaşasından dinginle çıkaracak. Umarım herkes bu romanda kendisine ait bir parça bulacak." Romanın 8 Şubat'ta kitapçılarda ve internet üzerinden satış yapan sitelerde yer alacağını belirten Yalınayak Yayınları'nın sahibi Alper Akdeniz, herkesi imza gününe davet etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çoban Yıldızı 8 Şubat'ta raflarda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN